23 stycznia 2014 

godz. 14.00

Teatr Jednego Aktora
Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu
„Na zawsze” wg Romy Ligockiej, Lewisa Carrolla
reżyseria: Paweł Sroka
obsada: Monika Siara
Teatr M.D.K. czyli Młode Dzielne Kuropatwy
Młodzieżowy Dom Kultury  w Rzeszowie
„Ptam” – Krystyna Miłobędzka
reżyseria: Monika Adamiec
obsada: Anna Paliga, Katarzyna Borkowska, Ewa Gargała, Karolina Kowalska, Maria Kubaszek, Katarzyna Gromadzka
Teatr Jednego Aktora
Lublin
„Przestań grać, synu” – Ryszard Tarwacki
reżyseria: Jerzy Kałduś
obsada: Jerzy Kałduś
Teatr PLANETA M
Stowarzyszenie Teatru Planeta M w Poznaniu
„Pan Baj i zaczarowana katarynka”–  Magdalena Płaneta
reżyseria: Magdalena Płaneta
obsada: Iwo Bochat
Amatorski Teatr Dramatyczny im. Józefa Żmudy
Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli
„Przetańczyć zmierzch” –  Aneta Adamska, Maciej Szukała
reżyseria:  Aneta Adamska,Maciej Szukała
obsada: Leszek Baran, Emil Brzoza, Małgorzata Grudzień, Longin Janik, Edward Kotłowski Bogumiła Luberda, Maria Łojek, Anna Płecha, Marian Pomykała, Stanisław Surma, Maria Trzeciak, Lila Wojciak

24 stycznia 2014

godz. 14.00

Teatr  PRZEDMIEŚCIE
Ośrodek Działań Teatralnych Anety Adamskiej w Rzeszowie
„Dybuk”  –  Szymon An-ski
reżyseria: Aneta Adamska
obsada: Jakub Adamski, Kinga Fornek, Paweł Sroka, Stanisław Surma, Maciej Szukała, Iwona Żytecka, Szymon Tadla, Marek Telwach
Teatr TATA
Zmiennica
„Taki traf mi się” –  esej sceniczny na motywach „Tajnego dziennika” Mirona Białoszewskiego
reżyseria: Damian Kierek
obsada: Damian Kierek
Teatr PARABUCH
Warszawa
„Dotyk” –  Marek Modzelewski
reżyseria:  Ryszard Jakubisiak
obsada:  Natalia Biernacka, Bogdan Bilicz, Jarosław Ostrowski, Filip Krajewski
Teatr RESURSA
Ośrodek Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” w Radomiu
„Wybryk (każdy akt kosztuje dolara)” – Stanisław Ignacy Witkiewicz
reżyseria: Robert Stępniewski
obsada: Igor Stępniewski, Katarzyna Mikulska, Danuta Piątkowska-Poręba, Dariusz Wróbel, Irmina Kołodziejczyk, Hanna Zembrzycka, Joanna Tam, Dorota Lewandowska, Marcin Fortuna, Konrad Gliński, Wojciech Rudkowski, Jolanta Nędzi, Ireneusz Komorowski
Teatr Pijana Sypialnia
Ośrodek Działań  Artystycznych „Dorożkarnia” w Warszawie
„Osmędeusze” – Miron Białoszewski
reżyseria:  Stanisław Dembski
obsada:  Karolina Lichocińska, Katarzyna Lasota, Zuzanna Szpura, Denis Brzeziński, Sławomir Narloch, Sebastian Słomiński, Wojciech Gawrych
godz. 22.00
IMPREZA TOWARZYSZĄCA

 

Teatr CHOREA   w Łodzi
„Gry (w) Pana Cogito” – na podst. tekstów  Zbigniewa Herberta
reżyseria: Tomasz Rodowicz
obsada:  Julia Jakubowska, Małgorzata Lipczyńska, Joannna Chmielecka, Dominika Krzyżanowska, Janusz Adam Biedrzycki, Hubert Domański, Tomasz  Krzyżanowski, Maciej Maciaszek, Jakub Pałys

25 stycznia 2014 

godz. 14.00

Teatr FIETER
Dom Kultury w Ozimku
„Palacz zwłok. Panoptikum” – Ladislav Fuks
reżyseria: Robert Konowalik
obsada: Robert Konowalik
Teatr Ecce Homo
Stowarzyszenie Artystyczne Ecce Homo w Kielcach
„Orfeusz i Eurydyka” – Stanisław Miedziewski na motywach poematu Czesława Miłosza
reżyseria: Stanisław Miedziewski
obsada: Mikołaj Bieda, Natalia Kadzidłowska, Michał Pustuła, Piotr Skrzypczyk, Agata Orłowska
Teatr MOMO
Katowice
„Powiązania” – Marek Kołbuk
reżyseria: Marek Kołbuk
obsada: Marek Kołbuk
Kompania Teatralna Mamro
Białołęcki Ośrodek Kultury w Warszawie
„Werona” – wg sztuki „Romeo i Julia” Williama Shakespearea
tłum. Stanisław  Barańczak
reżyseria: Grzegorz Reszka
obsada:  Agnieszka Tkaczyk, Paweł Zuń, Marcin Turek, Paweł Mitrowski, Sebastian Budnicki, Danuta Wojtarowicz, Daniel Antoniewicz, Piotr Wawer, Ewelina Napora, Maciej Żybula, Malwina Gadula

 

godz. 21.00
IMPREZA TOWARZYSZĄCA

 

Wieczór wspomnień
z udziałem  organizatorów i jurorów poprzednich edycji festiwalu.
Prowadzenie: Jan Miszczak

 
23, 24, 25  stycznia  2014 godz.19.00
Prezentacje dla mieszkańców Horyńca – Zdroju

 

26  stycznia  2014 godz. 16.00

 

Gala XXXV Biesiady Teatralnej.
Uroczyste  odczytanie werdyktu jury, wręczenie nagród, prezentacja laureatów Biesiady.

źródło: ck.przemysl.pl